Tradiční vánoční výstava v muzeu.
Výstava představila především betlémy, z různých časových období a z různorodých materiálů (nejstarší z přelomu 19. a 20. století). Nejrozsáhlejší vystavený betlém byl současným dílem dřevořezbáře Petra Řezáče z Prysku. Výstavu tradičně tvořily různé vánoční ozdoby a dekorace (např. paličkovaná krajka s vánočními motivy a zdobené perníčky), které na výstavu zapůjčili místní i přespolní obyvatelé.
Součástí tentokrát byla také Soutěž o nejlepší vánoční cukroví.
foto: archiv muzea